1982 yılında Fethiye’de Pınara pansiyon ile başlayan serüvenimiz 1986 yılında Hisarönü, daha sonra Ölüdeniz Mahallesi’nde Pınara tatil köyü olarak devam etmiştir. 2003 yılında Türkiye’deki ilk doğa ve araştırma kampı olan Girdev Kamp ile doğa kampçılarına hitap etmiştir. 2012 yılında Yeni Dünya Reklam ve Tanıtım Ajansı olarak ilk şehir rehberi yazılımı ile yolumuza devam ettik.
Sosyal medyanın -Facebook başta olmak üzere- kurulmasıyla sosyal medyada kamp, kuş gözlem karavan turizmi, amatör balıkçılık, serbest paraşüt, fotoğrafçılık, off-road ve gökyüzü gözlem başta olmak üzere bir çok farklı alternatif turizm dalına hitap etmiş ve sosyal medyada onlarca bu konseptteki sayfaların oluşumuna ciddi bir katılımcı portföyü kazandırmıştır. 

Şu anda Özgür Kurt, doğa kampları, amatör balıkçılık, karavan kulüpleri vb. olmak üzere 70’e yakın sayfada söz sahibi ve iki buçuk milyona yakın bir portföye sahiptir. Söz konusu bu geçmiş birikimlerimiz de beraber tanıtım lobi faaliyetleri Turizm geliştirme amaçlı değil ilçe ve kurumlara özel olarak danışmanlık yapan yeni dünya tanıtım ailesi olarak doğa ve alttan turizmi ile bilişim dünyasını harmanlayarak ciddi bir kitleye ulaşılmış söz konusu en son açık ve resmi olarak Afyon il kültür Turizm müdürlüğü afyon’dayız.gov.tr yazılımıyla beraber sahanın geliştirilmesi amacıyla birçok turizmin gelmesine vesile ve öncülük yapmış bulunmaktayız